Gizem Topkara

Gizem Topkara

Kurucu / Arjantin Tango Antrenörü ve Eğitmeni

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji, Medya ve İletişim Sistemleri’nde çift anadal yaparak tamamladıktan sonra Haliç Üniversitesi’nde Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Yüksek Lisans programından mezun oldu. Sanata olan ilgisi çocukluk yıllarında piyano, tiyatro ve klasik baleyle başladı. 6 sene boyunca usta piyanist Ayla Saydam ile çalıştı, konser ve etkinliklerde piyano resitalleri verdi. Bu süreçte viyolansel ve klasik gitar eğitimleri de aldı. Ortaokul döneminde tiyatro ile ilgilendi, birçok tiyatro oyununda sahne aldı. Ayrıca lise yıllarında amatör olarak başladığı, üniversite yıllarında profesyonel olarak devam etmekte olduğu fotoğrafçılık dalıyla halen ilgilenmektedir. Üniversite döneminde Latin dansları eğitimleri almıştır (Salsa, Bachata, Chachacha), Arjantin Tango’ya 2013 yılında başlamıştır, Geraldine Rojas & Ezequiel Paludi, Julio Balmaceda & Virginia Vasconi, Stella Misse & Vladimir Khorev, Hugo Mastrolorenzo & Agustina Vignau, Juan Martin Carrara & Stefania Colina, Eleonora Kalganova gibi eğitmenlerle çalışmıştır. Türkiye Dans Sporları Federasyonu’na bağlı Arjantin Tango Antrenörüdür. Workshop ve Ders verdiği Festivaller; Bosphorus Dance Festival 15.09.2018 Ders verdiği Üniversiteler: Bahçeşehir Üniversitesi 2017-2018 İstanbul Üniversitesi 2018-2019

Gönül Gül Sevim

Gönül Gül Sevim

Genel Koordinatör

Gönül Gül Sevim Arjantin Tango'ya 2015 senesinde başlamıştır. Çeşitli eğitmenlerden grup dersleri ve Kadın Tekniği dersleri almıştır. Tango Love İstanbul'un genel koordinatörlüğünü ve asistanlığını yapmaktadır.

Güliz Andaç

Güliz Andaç

Asistan Eğitmen
Rıdvan Toksoy

Rıdvan Toksoy

Asistan

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi'nde Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenli üzerine tamamlamıştır. Uluslararası Alman ortaklı firmalarda tasarımcı olarak iş hayatına devam etmektedir Fitness ve ekstrem sporlara ilgisi bulunmaktadır. (Bungee Jumping, Yamaç Paraşütü, Serbest Atlayış) Dansa olan tutkusu üniversite yıllarında başlamıştır ve 2016 yılında Arjantin Tango eğitimi almaya başlamıştır. '' Normal olmak zorunda değilsin. Dışarı çık ve hayallerini gerçekleştir. '' (Forrest Gump)

Nidanur Çalışır

Nidanur Çalışır

Pazarlama Koordinatörü / Asistan

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi(Fransızca) bölümünde okuyan Nidanur Çalışır küçük yaşlardan itibaren yer aldığı tiyatro, şiir kitapları ve dinletiler gibi bir çok büyüklü küçüklü etkinlik sayesinde hayatını sanatla süslemek istediğine karar verdi. Marmara Üniversitesine başladığı 2015 senesinde Tango ile tanıştı ve Edebiyat ile içiçe geçen onca yıldan sonra kelimeler yoluyla duygularını ifade etmenin yerini onun için tango figürleri aldı. 8 ay Marmara Tango kulübünde alanında uzman Tango antrenörlerinden ders aldı. Bir süre gösteri grubu çalışmalarına katıldı. 5 aylık kısa bir aradan sonra kalbi ayaklarında atarak Tango Love ile tanıştı. 21 Eylül 2017 tarihinde Tango Love ailesine katılarak Gizem Topkara'dan ders almaya başladı. 3 buçuk yıldır en güzel hayalleriyle ve daha nice insanı Tango ile tanıştırma arzusu içinde tango dansçısı ve Tango love'da asistan olarak Tango macerasına her gün bir yeni unutulmaz tecrübeyi ekliyor.

Tuğba Kök

Tuğba Kök

Asistan

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okuyan Tuğba Kök 10 yaşında halk oyunladı eğitimi almaya başlayarak dansla tanıştı. 12. sınıfa kadar beş yörenin oyunlarını öğrenerek birçok gösteride yer aldı. Üniversiteye hazırlandığı için dansa ara verdikten sonra İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği bölümüne yerleşti. Kısa bir zaman sonra ise Marmara Üniversitesi'ne yerleşerek tangoyu hayatına kattı. 6 ay üniversite kulübünde ders aldıktan sonra ders almayı bırakarak Marmara Üniversitesi Oyunculuk Kulübü'nde doğaçlama tiyatro eğitimleri almaya başladı. Bir buçuk yıl pratiklerde ve milongalarda sosyal dansçı olarak yer aldı ve 2017 Eylül ayında Tango Love ailesine katılarak Gizem Topkara' dan ders almaya başladı. Tango Love kadrosunda asistan olarak Arjantin tango eğitimlerine devam etmektedir.