Düğün Dansı
Düğün Dansı

Düğün Dansı: Son zamanlarda tüm dünyada popüler olan Düğün Dansı için en doğru adrestesiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen Tango Kursu Tango Love İstanbul kaliteli eğitim anlayışı sayesinde birçok düğün dans koreografisi hazırlamıştır. Tango Love İstanbul Tango Kursu olarak profesyonel eğitmen kadromuzla sizlere özel düğün dansı koreografisi hazırlamaktayız.

 

UNUTULMAYACAK BİR DÜĞÜN DANSI İÇİN DOĞRU ADRES “Tango Love Istanbul”.

 

Dans koreografilerimiz çiftlerimizin parça seçimleri ve karakterlerine göre tamamen kişiye özel hazırlanmaktadır. Sizlerin istekleri, kişilik özellikleri ve sizleri tanımamız bu yönden oldukça önem taşımaktadır.

Şüphesiz ki hayatta yaşanacak en özel günlerden biridir “Düğün” gününüz. Bu özel günü daha da güzelleştirecek “düğün dans” koreografiniz için hizmetinizdeyiz. Seçeceğiniz bir parça üzerinde oluşturacağımız düğün dansınız ile tüm davetlilerin gözleri sizde olacak.

Profesyonel dans eğitmenlerimizle oluşturacağımız koreografiniz için bizimle 0539 873 99 49 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

İsterseniz 4 ders, isterseniz 6 ders ya da 8 dersten oluşan düğün dansı paketlerimizle ilgili bilgi almak için bizi aramanız yeterli.

Sadece derslerde değil düğününüzde de size eşlik ediyoruz. Düğün mekanınızda da eğitmenlerimizin gözetimi eşliğinde tekrar yapabilme olanağı buluyorsunuz. Böylelikle dansınızı şansa bırakmamış oluyorsunuz.

Çalışmalarımızın bir bölümünü tarlatan kullanarak yapıyoruz ki çalışılan hareketlerimiz gelinliğe uyarlanmış olsun. Böylelikle işimizi şansa bırakmıyoruz. Profesyonel eğitmenlerimiz sizlere en uygun çalışma programını hazırlamaktadır. Geç kalmadan bilgi almak için bizi arayın.

Düğün dansı için bizimle çalışacak çiftlerimize önerimiz düğün tarihinizden en az 2-3 ay önce çalışmaya başlamamızdır. Detaylı bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz. İletişim İçin Tıklayın

 

Eğlenceli, farklı, romantik ve duygusal bir düğün dansı istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

Düğün Dans Koreografilerimiz Arjantin Tango ağırlıklı oluşturulmaktadır. Salsa, Bachata, Vals gibi danslar da düğün dans koreografilerimizde kullanılmaktadır.

Çalışmalarımız Taksim’deki dans okulumuzda yapılacaktır.

Düğün Dansı Koreografinizi; alanında uzman, Gençlik ve Spor Bakanlığı & Türkiye Dans Sporları Federasyonu’ndan sertifikalı ve deneyimli eğitmen ve antrenörler ile hazırlamak için 0539 873 99 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

İletişim:

Gizem TOPKARA

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Arjantin Tango Antrenörü & TangoLove İstanbul Kurucusu

0539 873 99 49

0553 466 53 43