PracticaLove Tango Pratiği

PracticaLove Türkiye ve Yurtdışından gelen tüm Tango dansçıları ve Tango Severlere açık bir dans pratik etkinliğidir.

Derslerde öğrenilenler pratiklerde tekrar edilir, pratikler dansın gelişimine büyük katkı sağlar. Bu anlamda her hafta pratiklere katılmak Tangonuzu geliştirmek adına çok önemlidir.

PracticaLove Tango’ya gönül vermiş herkese açıktır.

Her Pazar 19:00 – 22:00 saatleri arasında tangoseverlere en güzel tango müzikleri ve harika pisti ile hizmet vermektedir.

Pratik süresince Gençlik ve Spor Bakanlığı & Türkiye Dans Sporları Federasyonu’ndan sertifikalı ve deneyimli eğitmen ve antrenörlerimize sorularınızı sorabilir, onlardan yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda asistanlarımız da pratiğimiz süresince size yardımcı olacaktır.

Tango Pratiklerimizde genellikle ayda 1 ya da 2 kere workshop ve mini workshoplar düzenlemekteyiz. Katılımcıların vereceği pratik ücreti haricinde hiçbir ek ücret alınmadan workshoplarımıza katılmaları mümkündür. Kısacası pratiğimize gelen herkes workshop’larımızdan faydalanıp dansını geliştirebilir.

Arjantin Tango Pratiğimizde çalınan müzikler Arjantin Tango, Vals, Milonga ağırlıklıdır. Belli dönemlerde Türkçe Tango ve Nuevo seçkilere de yer vermekteyiz.

PracticaLove Tango Pratiği katılım ücreti 15 TL’dir. 3 saat boyunca dans, limitsiz çay ve su, yiyecek ve ikramlar dahildir.

TangoLove İstanbul Dans Kursu 200 metre kare dans okulu içerisinde yer almaktadır. Okulumuzun içerisinde 1 adet dans stüdyosu, 1 adet soyunma odası, balkon, mutfak-bar, 2 adet lavabo bulunmaktadır. Dans derslerimizi, milonga ve pratiklerimizi yaptığımız sınıflarımız dans için özel olarak yaptırılan profesyonel masif parke ile döşenmiştir. Dans okulumuz siz dansseverler ve dansçılar için en uygun şekilde dekore edilmiştir.

Tango kursumuz ve derslerimiz için sizleri İstanbul’un en iyi dans stüdyosu Tango Love İstanbul‘a bekliyoruz. PracticaLove ile ilgili merak ettiğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: İstiklal Caddesi, No: 112 / 114 Kat: 4 (Yapı Kredi Kültür Merkezi Karşısı) Galatasaray / Taksim

Beyoğlu / İSTANBUL
Aylık milongamız MilongaLove ve Arjantin Tango Derslerimizle ilgili de bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. 0539 873 99 49