Gizem Topkara

Gizem Topkara

Kurucu / Arjantin Tango Antrenörü ve Eğitmeni

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji, Medya ve İletişim Sistemleri’nde çift anadal yaparak tamamladıktan sonra Haliç Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programından mezun oldu. Sanata olan ilgisi çocukluk yıllarında piyano, tiyatro ve klasik baleyle başladı. 6 sene boyunca usta piyanist Ayla Saydam ile çalıştı, konser ve etkinliklerde piyano resitalleri verdi. Bu süreçte viyolansel ve klasik gitar eğitimleri de aldı. Ortaokul döneminde tiyatro ile ilgilendi, birçok tiyatro oyununda sahne aldı. Ayrıca lise yıllarında amatör olarak başladığı, üniversite yıllarında profesyonel olarak devam etmekte olduğu fotoğrafçılık dalıyla halen ilgilenmektedir. Üniversite döneminde Latin dansları eğitimleri almıştır (Salsa, Bachata, Chachacha), Arjantin Tango’ya 2013 yılında başlamıştır, Geraldine Rojas & Ezequiel Paludi, Julio Balmaceda & Virginia Vasconi, Stella Misse & Vladimir Khorev, Hugo Mastrolorenzo & Agustina Vignau, Juan Martin Carrara & Stefania Colina, Eleonora Kalganova gibi eğitmenlerle çalışmıştır. Türkiye Dans Sporları Federasyonu’na bağlı Arjantin Tango Antrenörüdür. Workshop ve Ders verdiği Festivaller; Bosphorus Dance Festival 15.09.2018 Ders verdiği Üniversiteler: Bahçeşehir Üniversitesi 2017-2018 İstanbul Üniversitesi 2018-2019 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi 2019-2020

Gönül Gül Sevim

Gönül Gül Sevim

Genel Koordinatör / Asistan Eğitmen

Gönül Gül Sevim Arjantin Tango'ya 2015 senesinde başlamıştır. Çeşitli eğitmenlerden grup dersleri ve Kadın Tekniği dersleri almıştır. Tango Love İstanbul'un genel koordinatörlüğünü ve asistanlığını yapmaktadır.

Rıdvan Toksoy

Rıdvan Toksoy

Asistan Eğitmen

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi'nde Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği üzerine tamamlamıştır. Uluslararası Alman ortaklı firmalarda tasarımcı olarak iş hayatına devam etmektedir Fitness ve ekstrem sporlara ilgisi bulunmaktadır. (Bungee Jumping, Yamaç Paraşütü, Serbest Atlayış) Dansa olan tutkusu üniversite yıllarında başlamıştır ve 2016 yılında Arjantin Tango eğitimi almaya başlamıştır. '' Normal olmak zorunda değilsin. Dışarı çık ve hayallerini gerçekleştir. '' (Forrest Gump)

Berna Doğru

Berna Doğru

Berna Doğru İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünde öğrenim görmektedir. 2017 yılında İstanbul Üniversitesinin dans kulübünde Arjantin Tango eğitimine başlamış olup daha sonra uzun bir dönem asistanlık yapmıştır. Tangonun yani sıra Edebiyat, Arkeoloji ve Sanat Tarihi alanlarına ilgi duymaktadır.

Tuba Sağlam

Tuba Sağlam

Asistan

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi "Matematik" Bölümü'nde tamamlamıştır. Üniversite'nin Tango Kulübünde Tango dansı ile 2015 yılında tanışmıştır. 2019 yılından beri Tango Love İstanbul'da asistanlık yapmaktadır.

Duygu Ege

Duygu Ege

Asistan

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi'nde 3. sınıf öğrencisidir. Üniversitenin ilk yılında dans kulübüne başlamasıyla Arjantin Tango'ya olan ilgisi artmıştır. 2019 yılından beri Tango Love İstanbul'da asistanlık yapmaktadır.