Düğün Dansı Kursu
Tango Kursu

Düğün Dansı Kursu : Son yüzyılda tüm dünyada popüler olan Düğün Dansını öğrenmek için en doğru adrestesiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen Tango Kursu Tango Love İstanbul kaliteli eğitim anlayışı sayesinde birçok düğün dansı koreografisi hazırlamış ve birçok çiftle çalışmıştır. Tango Love İstanbul Dans Kursu olarak profesyonel eğitmen kadromuzla Arjantin Tango eğitimi vermekteyiz. Düğün dansım TANGO olmalı diyorsanız, sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Tango dansını; alanında uzman, Gençlik ve Spor Bakanlığı & Türkiye Dans Sporları Federasyonu’ndan sertifikalı ve deneyimli eğitmen ve antrenörler ile öğrenmek için 0539 873 99 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Düğün Dansı Kursu almak için daha önce dans etmiş olmanız gerekmez. Farklı paket seçenekleri ile isterseniz 4, isterseniz 6, isterseniz 8 ders alabilirsiniz. Düğün Dansım Tango olmalı diyorsanız bizi arayabilirsiniz; 0539 873 99 49

Her koreografi çiftlere özel olarak hazırlanmaktadır. Seçeceğiniz bir parça üzerinden koreografiniz oluşturulur ve belirlediğimiz ders sayısı üzerinden bu koreografi sizlere çalıştırılır.

Düğün Dansı Derslerine partnerinizle birlikte katılmanızı rica ederiz. Derslerimizde eğitmenlerimizin yanısıra deneyimli asistanlarımızdan da yardım alarak daha kısa bir sürede koreografiye adapte olabilirsiniz.

Düğün Dansı Derslerimizin ücretleri piyasaya göre oldukça uygun fiyatlandırmaya sahiptir.  Fiyatlarımızla ilgili bilgi almak ve önkayıt yaptırmak için 0539 873 99 49 bizi arayabilirsiniz.

TangoLove İstanbul Dans Kursu 200 metre kare dans okulu içerisinde yer almaktadır. Okulumuzun içerisinde 2 adet dans stüdyosu, 2 adet soyunma odası, balkon, mutfak-bar, 2 adet lavabo ve ofis bulunmaktadır. Dans derslerimizi yaptığımız sınıflarımız dans için özel olarak yaptırılan profesyonel masif parke ile döşenmiştir. Dans okulumuz siz dansseverler ve dansçılar için en uygun şekilde dekore edilmiştir.

Tango kursumuz ve derslerimiz için sizleri İstanbul’un en iyi dans stüdyosu Tango Love İstanbul‘a bekliyoruz. Düğün Dansı Kursu ile ilgili merak ettiğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim:

Gizem TOPKARA

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Arjantin Tango Antrenörü & TangoLove İstanbul Kurucusu

0539 873 99 49

0553 466 53 43