Tango Love İstanbul’dan Yepyeni Başlangıç Seviye Tango Sınıfları

Başlangıç Seviye Tango Kursu Tango Love İstanbul’da açılıyor !

Tango’ya sıcak, samimi ve dostluklarla dolu bir ortamda başlamak istiyorsanız Tango Love İstanbul Mecidiyeköy stüdyomuza bekliyoruz.

Yepyeni Başlangıç Seviye sınıfımız Tango Love İstanbul Mecidiyeköt Stüdyosu’nda derslere başlayacak. Farklı gün seçenekleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arjantin Tango Dansını Tango Love İstanbul farkı ile öğrenmek istiyor ve Tango’nun eşsiz dünyasında yerinizi almak istiyorsanız hemen bizi arayın 0539 873 99 49

Tango Kursu : Son yüzyılda tüm dünyada popüler olan Arjantin Tango dansını öğrenmek için en doğru adrestesiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen Tango Kursu Tango Love İstanbul kaliteli eğitim anlayışı sayesinde birçok tango dansçısı ve öğrenci yetiştirmiştir. Tango Love İstanbul Tango Kursu olarak profesyonel eğitmen kadromuzla Arjantin Tango eğitimi vermekteyiz.

Arjantin Tango herkesin kolaylıkla öğrenebileceği sosyal bir danstır. Siz de hayatınıza yenilik katmak, yepyeni bir hobi edinmek isterseniz Tango tam siz göre !

Yeni dönem tango kursumuza gelerek uzman eğitmenlerden eğitim alabilir ve kısa sürede dans etmeye başlayabilirsiniz.

Başlangıç Seviye Tango Kursu nu; alanında uzman, Gençlik ve Spor Bakanlığı & Türkiye Dans Sporları Federasyonu’ndan sertifikalı ve deneyimli eğitmen ve antrenörler ile öğrenmek için 0539 873 99 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

TangoLove İstanbul dans okulunda her hafta Milonga (Tango Gecesi), Tango Dans Pratikleri ve Tango Workshopları düzenlenmektedir. Tango Dans Pratiklerimiz “practicaLove” her Pazar 18:00 – 22:00 saatleri arasında düzenlenmektedir.

Yeni sınıfımız ve kayıtlarla ilgili bilgi almak için 0539 873 99 49 bizi arayın.

Başlangıç Seviye Tango Kursu muızda katılım için partner zorunluluğu yoktur. Derslerimizde diğer tüm öğrencilerin yanısıra deneyimli asistanlarımızla dans ederek daha kısa bir sürede dansınızı geliştirebilirsiniz.

Tango kursumuz ve derslerimiz için sizleri İstanbul’un en iyi dans stüdyosu Tango Love İstanbul‘a bekliyoruz. Tango Kursu ile ilgili merak ettiğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:

Gizem TOPKARA

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Arjantin Tango Antrenörü & TangoLove İstanbul Kurucusu

0539 873 99 49

0553 466 53 43

Be Sociable, Share!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir