Doğru ve dengeli bir dans için “DOĞRU VE DENGELİ” ayakkabı şarttır. Arjantin Tango dansı topuklu ayakkabı ile yapılır. Okulumuz bünyesinde bulunan Boutique De Tango Shoes & Clothes size Arjantin Tango ayakkabıları ve kıyafet seçenekleri sunuyor.

Boutique De Tango Dans Ayakkabılarının en önemli özelliği denge ve konfor sağlamasıdır. Ayakkabının iç taban rahatlığı oldukça önemlidir. Milongalar ve pratikler sırasında saatlerce ayakta dans edildiği için ayaklar çabuk yorulmaktadır, bunu aza indirgemek için doğru ayakkabı seçimi yapılmalıdır. Unutmayalım ki dansta iyi performansı yakalamak doğru ayakkabı seçimiyle başlar.

Ayakkabının alt tabanı esnek deri olmalıdır. Süet ya da sert kösele taban önermemekteyiz. Süet çabuk bozulabilen, sert kösele taban ise ayakları çabuk yoran bir malzemedir. Boutique De Tango Shoes olarak ayakkabılarımızın alt tabanlarında yalnızca “100% katkısız doğal yumuşak deri” kullanmaktayız.

Aykkabılarımız kişiye özel, ayak şekli ve numarasına göre tasarlanmaktadır ancak hazırda bulabileceğiniz model ve numaralarımız da mevcuttur.

Ayakkabılarımızın iç astarları, taban astarları 100% gerçek deridir. Ayakkabılarımızın ayağınıza temas eden bölgelerinde, taban ve astarlarında sağlığınız için asla suni malzeme kullanmıyoruz.

Boutique de Tango ayakkabılarını güvenle alabilir, keyifle kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0539 873 99 49