PracticaLove Eat & Dance Konsept Pazar Pratiği

26 Kasım 2017 Pazar günü practicaLove Arjantin Tango pratiğimizi farklı bir konsept eşliğinde gerçekleştirdik. “Eat & Dance” konsepti ile pratiklerimiz artık daha eğlenceli ve yüksek enerjili geçiyor. Bir yandan dans edip enerjimizi boşaltırken, bir yandan açıkbüfemizden faydalanıp boşalan enerjimizi dolduruyoruz. PracticaLove katılımcıları bu fikri çok sevdi. Merak eden tüm tangoseverleri bir sonraki PracticaLove Eat & Dance’e bekliyoruz.

 

Eat & Dance konseptini her ayın son pratiği yani son pazar günü yapıyoruz. Katılımcıların tümü açıkbüfemize eklemek üzere birer yiyecek ya da içecek getiriyorlar. Bir sonraki PracticaLove Eat & Dance tarihi sadece Aralık ayına özel olmak üzere ayın son haftası değil 3. haftası yapılacak çünkü son hafta 31 Aralık yani yılbaşına denk geldiği için o hafta pratik yerine 27 Aralık MilongaLove etkinliğimiz olacak.

 

Tüm tangoseverleri 24 ARALIK 2017‘de ikincisini gerçekleştireceğimiz konsept pratiğimiz Eat & Dance’e bekliyoruz ve sizleri 26 Kasım 2017 PracticaLove Eat&Dance fotoğraflarıyla başbaşa bırakıyoruz.

 

 

 

Be Sociable, Share!

2 thoughts on “PracticaLove Eat & Dance Konsept Pazar Pratiği

 1. Hello Gizme hocam.

  i have read about your Tango Classes and I’m really interested of learning this nice art but I can’t.

  this is something amazing what you are doing, i believe that the music is how hearts talks and the dancing a nice reflecting of our souls 🙂 You know i can not imagine my self do it maybe it’s because our culture we have raised that music and dance is something wrong. but now i really believe that music and dancing is the best thing in life.

  I really hope that I can join you and learn this beautiful art and enjoy it from the bottom of my hreart.

  Sincerely,
  Mohammed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir