Kurumsal Dans Dersi
Tango Kursu

KURUMSAL DANS DERSI

TangoLove İstanbul Arjantin Tango okulu olarak; kurumunuzdaki çalışanlarınızın iş verimliliğini ve performansı arttırmak, kişisel motivasyonu yükseltmek, ekip çalışması ve kişisel gelişime sağlamak amacıyla düzenlediğimiz “Arjantin Tango” eğitimlerimiz ile ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Şirketinizin, organizasyonunuzun, ekibinizin verimini ve takım çalışmasını arttırmak istiyorsanız kurumsal dans dersi bu verimi arttırmak için bizim tarafımızdan size özel olarak hazırlanıyor.

Son yüzyılda tüm dünyada popüler olan Arjantin Tango dansını öğrenmek için en doğru adrestesiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen Tango Kursu Tango Love İstanbul kaliteli eğitim anlayışı sayesinde birçok tango dansçısı ve öğrenci yetiştirmiştir. Tango Love İstanbul Tango Kursu olarak profesyonel eğitmen kadromuzla Arjantin Tango eğitimi vermekteyiz.

Tango dansını; alanında uzman, Gençlik ve Spor Bakanlığı & Türkiye Dans Sporları Federasyonu’ndan sertifikalı ve deneyimli eğitmen ve antrenörler ile öğrenmek için 0539 873 99 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Arjantin Tango kategorisinde profesyonel eğitmenler eşliğinde dans dersleri organize etmekteyiz.
Şirketlere yönelik dans derslerimizi; sizin firmanız bünyesinde veya dans okulumuzda çalışmaları, aylık workshop çalışmaları veya haftalık grup çalışmaları şeklinde düzenleyebilmekteyiz.

Arjantin Tango Kursu muzda katılım için partner zorunluluğu yoktur. Derslerimizde diğer tüm öğrencilerin yanısıra deneyimli asistanlarımızla dans ederek daha kısa bir sürede dansınızı geliştirebilirsiniz.

TangoLove İstanbul dans okulunda her hafta Milonga (Tango Gecesi), Tango Dans Pratikleri ve Tango Workshopları düzenlenmektedir. Tango Dans Pratiklerimiz “practicaLove” her Pazar 18:00 – 21:00 saatleri arasında düzenlenmektedir.

Arjantin Tango Kursumuzun eğitim içeriğinde yer alan teknik ve enformatif bilgilerin yanısıra pratik çalışmalar ile özellikle ofis içi çalışanlarınızın hareketliliğini arttırıyoruz. Kurumsal Dans Dersinde; kas ve hareket sistemlerine faydalarının yanısıra stres kontrolünde etkili olacağı için iş verimliliği artacaktır. Çalışanlarınızın yepyeni bir kültürle tanışmalarını sağlayacak. Fizyolojik ve ruhsal bakımdan daha sağlıklı, verimli ve daha mutlu bireyler olmalarına katkıda bulunmuş olacaksınız.

 

İletişim:

Gizem TOPKARA

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Arjantin Tango Antrenörü & TangoLove İstanbul Kurucusu

0539 873 99 49

0553 466 53 43